polikarbon

Yeni Nesil Polikarbon Levhalar

 Polikarbonat Levhaların Kullanım Özellikleri

 

Yüzey kaplama teknolojisini en önemli maddelerinden biri olan polikarbonat levha modelleri sayesinde hem imar sektörünün işi kolaylaşmıştır, hem de üretici firma tarafından daha ucuza mal edilebilme fırsatı doğmuştur. Özellikleri bakımından portatif kaplama ürünlerinin en pratik ürünlerinden biri olan bu malzemelerin işlenmesi ve şekil verilmesi bir hayli kolaydır. Poliplastik ürünlerden sadece kaplama alanında değil, saklama gereçleri ve diğer plastik kimya sanayisinde de geniş ölçüde faydalanılmaktadır. Tüm renklerin şeffaf yüzeye işlenebildiği estetik bir yapı içeren polikarbonat ürünler, cephesel koruma özelliklerine sahip oldukları gibi, mekanlarda kombinasyonu ve dışarıdan bakıldığında hoş bir görünümü kazanması bakımından son derece önemlidir. Bina sektörünün cam cephelerinde son günlerde sıklıkla kullanılan ve adından söz ettiren polikarbon uv ışınlarından koruyucu özelliği, rengini muhafaza edebilmesi, sızıntı, darp ve çizilmeye olan dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır.

 

Polikarbonat Levhaların Kullanım Alanları

 

Bu tür levhaların spor komplekslerinde sıklıkla kullanıldığı görüyoruz. Açık ve kapalı spor alanlarında, yol ve arazi bölümleri ayrılırken, bekleme salonlarının çatı ve duvar bölümlerinde, organizasyonlar, tribünler, bekleme odaları ve salonlar, duraklar, istasyonlar, metro ve tren garları, stadyumlar, teleferik, kokpit ve tüp geçitler, yeme içme mekanlarının dış bölmeleri, seracılık alanları, bina ve yeraltı alanlarının giriş çıkışları, üzeri açık durak, viyadük ve köprü girişlerinin bilgisayarlı bilet noktalarında üst ve yan kısımlarının kaplanması, hava alanlarının ve gökdelen tarzı binaların çatı alanları ve bölmelerinde, okul, cami ve kamu kurum ve kuruluşlarının sonradan eklenen bölmelerinin kaplama ve çatı düzeneklerinde sıklıkla bu teknolojiden faydalanılmaktadır.

 

Pratik Kilitli Polikarbonat Teknolojisi

 

Pratik kilitli sistem özelliği sayesinde kullanımı son derece kolay olan kilitli polikarbonat levha sistemi sayesinde alan kaplama malzemesinin istenilen bir yerine uygun ölçülerde kilit aralığı açılır. Uzun yıllara meydan okuyan poliplastik ürünler çelik ve alüminyum malzemeden yapılmış kilit sistemi sayesinde daha dayanıklı bir özellik kazanmıştır. İçerisine yerleştirilen demir gövdeler ve ekleme teknolojisi sayesinde boyları ve genişlikleri artırılabilir. Ürünlerimiz dünya standartlarında olup, gerekli ISO belgelerine sahiptir. Ayrıca ısı ve donma olayları sonucu genleşme ve diğer fiziksel değişimler hesaba katılarak polikarbon üretimi yapılmaktadır.

 

İnternetten Polikarbonat Alışverişi ve Diğer Hizmetler

 

Yapı sektörü ve yüzey kaplama anlamında ne türden malzemeye ihtiyacınız olursa olsun, sitemiz aracılığı ile tedarik edebilirsiniz. İlgili sitemizden ana sayfamıza girdiğinizde; ürünlerimizi tek tek tüm özellikleri ile görebiliyorsunuz. Hangi polikarbon levha türüne ihtiyacınız var, ölçüler ve püf noktaları, fiyat listesi ve ürün model seçeneklerini buradan ayrı ayrı başlıklar halinde seçebiliyorsunuz. Böyle bir teknolojiye sahip olmak istediniz ve ne gibi alanlarda kullanıldığını hazır modeller üstünde görmek istiyorsanız referanslar bölümünden hangi müessese ve alanlarda bu ürünler tercih edilmiş ve dışarıdan bakıldığında nasıl görünüyor direk görsel olarak inceleyebiliyorsunuz.

 

Bu ürünler sadece ülkemizde değil, dünya üzerindeki pek çok ülke tarafından da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Mimari zeka ve polikarbon teknolojisi kullanılarak ortaya çıkarılan yüzlerce güzel model yapı sektörüne zerafet ve ergonomi kazandırıyor. Usta tasarımcıların ellerinde farklı yorumlar kazanan polikarbon kaplamalar, geometrik stilleri ile görenlerde hayranlık duygusu uyandırıyor. Bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için, sayfamızın iletişim bölümünü kullanabilirsiniz. Adres, telefon ve sosyal ağ bağlantılarımız, uydu haritası üzerinde konum koordinatlarımız, nakliye ve diğer sipariş hizmetlerimiz için bu kanallar yoluyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Beğendiğiniz modellerin üretim aşamasından başlayarak siparişinin alınması, kaydının tutulması, gerekli özellikler eklenerek zenginleştirilmesi gibi tüm konularda alanında uzman ekibimizle titizlikle çalışıyoruz.